הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
רכיבה על סוסים בצפון

רכיבה על סוסים בצפון

רכיבה על סוסים בצפון 

בואו להנות מטיולי רכיבה על סוסים בצפון יחודיים ומרתקים בתוך נוף של יערות ירוקים, נחלים, מפרצים וים

בנופיו הפראיים של הכרמל !
 
מה מיוחד ברכיבה על סוסים בצפון ?

רכיבה על סוסים בצפון כרוכה בפעילות גופנית. במקום לשבת במשרד ואז לעבור לשבת באולם הקולנוע, בואו ליהנות מפעילות גופנית. מסלולי הרכיבה לטיולי סוסים בצפון מותאמים לפי קושי ולפי גיל הרוכבים, כך שמסלול הרכיבה יתאים לפי יכולתכם, ולא ייווצר מצב בו הרכיבה תהיה קשה מדי עבורכם.

 

רכיבה על סוסים בצפון


 
רכיבה על סוסים בצפון מאפשרת לכם לצאת אל האוויר הפתוח וליהנות מאוויר צח, נופי הארץ, קול ציוץ הציפורים ואור השמש השוקעת- כל אלו פרושים לפניכם ברכיבה על סוסים בצפון, ומאפשרים לכם להתחבר מחדש אל הטבע.
 
תוכלו ליהנות מטיול סוסים בצפון המיועד לכל המשפחה וליצור חוויה נהדרת עבור הילדים ועבורכם כמשפחה. תיהנו מהמסלול הנוח, מהאוירה ואף מישיבה מסביב למדורה במהלך המסלול.

 

 

טיולי רכיבה על סוסים בצפוןטיולי רכיבה על סוסים בצפון 
בחוות סוסים מכורה תוכלו להשתתף במגוון רחב של טיולי סוסים. טיולי סוסים ייחודיים ומרתקים מתקיימים בנופיו הפראיים של הכרמל.
טיולי סוסים מלווים על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים . 
קרא עוד...


טיול סוסים רומנטי בצפוןטיול סוסים רומנטי בצפון 
חוות סוסים מכורה מציעה טיול סוסים רומנטי . רכיבה רומנטית על סוסים במסלול עם נוף מרהיב לעבר השקיעה. רכיבה רומנטית על סוסים לאורך נוף עוצר נשימה עצירה לארוחה רומנטית בשילוב גבינות ויין או ברביקיו לבחירתכם . חושבים להפתיע את בן הזוג במתנה רומנטית ומרגשת ? רכיבה רומנטית על סוסים מתנת ימולדת , יום נישואין , הגעתם למקום הנכון! קרא עוד...
רכיבה על סוסים לילדים בצפוןרכיבה על סוסים לילדים בצפון 
תנו לילדכם הזדמנות לגלות את עולם הסוסים !
חוות סוסים מכורה מציעה מגוון פעילות רכיבה על סוסים בצפון לילדים . בחווה צוות מדריכים מהשורה הראשונה ,סוסי ביהס מאולפים ומיומנים ציוד רכיבה בטיחותי.
ילדים מעל גיל 11 יכולים להצטרף לטיולי סוסים קצרים וארוכים בתאום מראש. קרא עוד...


 
אם אתם מעוניינים להפתיע את בני הזוג שלכם, תוכלו לצאת איתם לטיול סוסים רומנטי בצפון, לאור ירח מלא או לעבר השקיעה, ליהנות מארוחת יין וגבינות ומהנוף המרהיב.
גם עבור יחידים האוהבים את עולם הרכיבה ואת עולם הסוסים, ישנה אפשרות להגיע לרכיבה על סוסים בצפון. ניתן אף לקבל שיעורי רכיבה ולאחריהן לרכב מתי שתרצו על הסוסים באופן חופשי, ללא ליווי צמוד של מדריך.

 
רכיבה על סוסים בצפון זוהי אטרקציה מעולה לפעילות עם הילדים בחופש הגדול, למתנה לאחד מבני הזוג או לפעילות גיבוש בין כמה חברים.
 
התחברו אל הטבע, הכירו את עולם הרכיבה והסוסים, תיהנו מפעילות גופנית- כל אלו אפשריים ברכיבה על סוסים.

 

 
לפרטים והזמנות חייגו :

04-984-2735

054-818-8094


info@mechora.co.il


 

 
חזרה לדף הבית


דף הבית טלפוןwazeפייסבוק